Моє екосвідоме життя “ECO SKILLS” – урок 24

🌳Ось декілька причинно-наслідкових проблем, які завдають шкоди нашому навколишньому середовищу:

🧐Буріння нафти – це питання, яке спричиняє значне руйнування довкілля. Наша залежність від викопного палива – це глобальна залежність, яка впливає на кожен аспект світу.
Розливи нафти та морське буріння отрути морського життя, буріння нафти (на суші) задихає землю, а спалювання викопних палив додає вибросів в атмосферу СО₂, що в свою чергу викликає прогресування глобального потепління.

🤔🌳Вирубка лісів. Мільйони акрів лісу вирубані для промислової вигоди, наприклад, великого масштабу землеробства, видобутку нафти та виробництва паперових виробів. Вирубка лісів спричиняє вимирання дикої природи та біорізноманіття, оскільки втрата середовища існування загрожує існуванню багатьох видів.

🌳‼️🧐♻️Виробництво пластмасових виробів. В даний час наше суспільство створює велику кількість відходів, і значна частина цих відходів складається з пластику. Випуск пластикових відходів також залежить від спалювання викопного палива.

🌳‼️🧐Замість того, щоб їхати на роботу чи до школи, сідайте на автобус, гуляйте або їдьте на велосипеді, щоб зменшити викиди парникових газів. За даними EPA, викиди від транспорту складають 33% від загальної кількості атмосферних CO₂.

🧐🤓‼️🌳Подумайте про відповідні еко-технології, такі як чиста електроенергія (сонячна чи вітряна), якщо не для вашого будинку, то, можливо, для громадського центру. Це підтримує перехід до чистої та поновлюваної енергії.

♻️🤔‼️🌳Купуйте товари для багаторазового використання, такі як скляні пляшки, пакети для багаторазового використання та чашки для багаторазового використання. Не купуйте одноразові товари, такі як паперові рушники, пластикові пляшки та поліетиленові пакети.

♻️🌳🧐Почніть компостування, що допоможе скоротити наше виробництво відходів.
👍Підтримуйте місцевий бізнес та фермерів та купуйте продукти, які не містять пестицидів.

👍Будьмо екосвідомими. Почнемо з себе!‼️🌳🧐