Моє екосвідоме життя “ECO SKILLS” – урок 26

Сьогодні, 18 вересня – Всесвітній день моніторингу води!!

✅Цей день був заснований в 2003 році, ініціатором його створення виступив американський Фонд чистої води.З перших кроків людина не могла обійтись без води. Вода – необхідна умова життя. На всіх етапах свого розвитку людство пізнавало суть однієї з найнезвичайніших речовин на світі – води – і усвідомлювало головну істину: вода є всюди і без неї не може обійтися ніщо живе.Всесвітній день моніторингу якості води став глобальною інформаційно-освітньої програмою, спрямованою на поінформованість суспільства про проблеми води та участь у захисті водних ресурсів у всьому світі.Будь еко-активним! Дізнавайся більше!

✅Факти і цифри

❇️Сьогодні один з трьох жителів планети не має доступу до безпечної питної води.

✳️ За прогнозами, до 2050 року до 5,7 мільярдів людей будуть проживати в районах, в яких, принаймні один місяць в році буде відчуватися нестача прісної води.

❇️ Стійке водопостачання і санітарія можуть щорічно запобігти загибелі більше 360 000 новонароджених дітей. ✳️ Екстремальні погодні умови стали причиною понад 90% великих стихійних лих за останнє десятиліття.❇️ До 2040 року глобальний попит на енергетичні ресурси, згідно з прогнозами, збільшиться більш ніж на 25%, а попит на воду – більш ніж на 50%.