22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття (International Biological Diversity Day).

🌏

22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття (International Biological Diversity Day).

🌏

У грудні 2000 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття (Резолюція 55/201).

🌏

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини.

🌏

Люди в цілому несуть відповідальність, оскільки наші соціальні ролі впливають на навколишнє середовище.

🌏

Системи традиційних знань – цінності та культурні звичаї, які передаються з покоління в покоління – мають вирішальне значення для захисту швидко зменшується в світі біорізноманіття.

🌏

Нажать людина стала головним ворогом природи. Сьогодні в цей день прийнято згадувати про те, що 60% всієї екологічної системи бездумно використовується людьми. Це природним чином впливає на збереження біологічних видів. Вчені прогнозують, що ця ситуація сильно погіршиться протягом наступних 50 років.

🌏

Одним із способів боротьби за збереження різноманітності життя на нашій планеті є охорона рідкісних і зникаючих видів рослин і тварин, а також дбайливе ставлення до природи.

🌏

Ми закликають кожного, хто небайдуже ставиться до майбутнього планети, зробити все, щоб біологічне різноманіття збереглося в його багатющому вигляді якомога довше.

🌏

Кожного року День біорізноманіття має свою тему, що обирається секретаріатом Конвенції. Цьогорічною темою є гасло «Наші рішення – в природі». Це гасло підкреслює надію, солідарність та важливість спільної роботи на всіх рівнях для побудови майбутнього життя у гармонії з природою.

🌏

2020 рік – це рік випробувань, роздумів, можливостей та рішень. Від кожного з нас очікується, що ми будемо «будуватись краще», використовуючи цей час для підвищення стійкості націй та громад, коли ми подолаємсо пандемію.

🌏

Більше інформації щодо Міжнародного дня біорізноманіття можна знайти за посиланнями/timeline/Bioriznomanittya.html та https://www.cbd.int/idb/2020