Екоактивність у дії!

Українські екоактивісти створили стартап, завдяки якому користувачі зможуть обміняти використану пластикову пляшку на винагороду чи знижки. Як працює стартап!?

✅

Greenbin – це мобільний додаток, який дозволяє використану пластикову пляшку відправити на переробку і повідомити про це виробнику цієї тари. Таким чином це вирішує конфлікт між споживачами та виробниками. Останній знає, що його тара не пішла кудись забруднювати ліс чи океан, а на переробці.

✅

Всі ж знають, що пластик розкладається 500 років!!!

♻️

Чому це потрібно?

🌳

Кожний виробник може відслідкувати, скільки продав товару чи скільки відправили в супермаркети. Але, коли ми купуємо цю пляшку і виходимо з магазину, то нитка обривається і виробник вже уявлення немає, де ж ця пляшка.

🌳

Все, що потрібно споживачу – завантажити додаток Greenbin, відсканувати QR-код на пляшці, залишити її в найближчій локації згідно з картою додатку та дочекатись верифікації. Автори намагаються завдяки зручній функції мотивації або винагороди стимулювати кожного направити пластикову пляшку за потрібною адресою.

♻️

Тобто, коли ви здаєте пляшку, то отримуєте за це бали у додатку, які потім можна обміняти у системі лояльності на товари чи послуги.

✅

Коли пляшка опиняється у виробника, то отримані бали активуються.

✅

Бедемо екоактивними разом!!