ФОТОКОНКУРС, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЗЕМЛІ 2020

Запрошуємо фотолюбителів взяти участь у фотоконкурсі, присвяченому Міжнародному Дню Землі, який відзначається 22 квітня. День Землі покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища.

Всесвітня акція День Землі почалася в США 22 квітня 1970 року. За традицією в цей день всі бажаючи беруть участь у благоустрої та озелененні своїх дворів і вулиць, а також різних заходах, спрямованих на привернення уваги громадськості до проблем навколишнього средовища.

ФОТОКОНКУРС, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЗЕМЛІ 2020

МЕТА КОНКУРСУЗа допомогою творчої фотографії показати красу навколишнього природного середовища.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІДо участі в конкурсі запрошуються всі фотолюбителі.Кожен автор має право запропонувати на конкурс не більше 5 робіт, що відображають тематику конкурсу.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУРоботи на конкурс приймаються у електронну вигляді, їх можна надсилати на електронну пошту: danube.center.sd@gmail.com, або на месенджер Центру.

Роботи на конкурс приймаються до 30 квітня 2020 року (Включно).

ПІДСУМКИ КОНКУРСУВсі фото, що надійшли на конкурс будуть розглянуті компетентним журі.Виставка кращих фотографій, які взяли участь в конкурсі, буде приурочена до святкування Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища (05.06.2020). Деякі робіти будуть опубліковані у Атласі довкілля Одеської області.

Про результати ми будемо інформувати на сайті Центру та сторінці у Фейсбуці.

У листі з фото на учать у конкурсі просимо зазначати ПІБ автора, назву фотографії та місцевості, де вона зроблена. Організатори конкурсу мають право некомерційного використання фотографій, надісланих на конкурс, в друкованих виданнях та Інтернеті.

Бажаємо успіху! Будьмо еко!!!