Моє екосвідоме життя “ECO SKILLS” урок 12

✅Зараз багато говорят про економію електрики або газу, але не всі замислюються про економію такого цінного природного ресурсу, як вода.

♻️При цьому економити воду найпростіше – для цього досить дотримуватися всього 5 нескладних рекомендацій:

Лайвхак 1
Закривайте воду під час щоденних гігієнічних процедур. На сучасному ринку навіть продаються спеціальні раковини, в зливі яких встановлений клапан, що дозволяє зупиняти злив води. Якщо такої конструкції у вас немає, то можна використовувати склянку або затикати раковину пробкою від ванни.

Лайвхак 2
Приймайте душ, а не ванну. Для того, щоб прийняти ванну необхідно як мінімум 140 літрів води, а ось душ в рази економніше. Якщо приймати душ протягом 3-5 хвилин, то за цей час витрачається всього 20 літрів води.

Лайвхак 3
Встановіть змішувач замість моделей з двома кранами. З його допомогою потрібна температура води встановлюється швидше і зайві її обсяги не витрачаються.

Лайвхак 4
Дуже багато води витрачається при змиві унітазу – від 6 до 9-10 літрів за раз (залежить від обсягу конкретного бачка). Уникнути цього можна за допомогою зменшення зливу – або встановивши бачок з функцією половинного зливу, або відрегулювати поплавець в старому бачку. Такі заходи дозволять заощадити до 8 000 літрів води на місяць!

Лайвхак 5
При покупці побутової техніки, яка використовує для роботи воду – наприклад, пральної або посудомийної машини – зверніть увагу на її витрата води. Зазвичай, цей параметр вказується в технічних характеристиках побутової техніки. Якщо ж він не вказаний, то уточнюйте цей параметр на офіційних сайтах виробників. Найбільш ощадливими є моделі класу А ++ або А +.

✅Пам’ятайте, що від ваших дій залежить не тільки розмір ваших рахунків за воду і водовідведення, а й стан світових запасів прісної води – в цьому питанні все набагато серйозніше, ніж нам іноді здається!🧐