Моє екосвідоме життя “ECO SKILLS” урок 16

 Екологічний спосіб життя допомагає нам заощадити гроші!

✅Вважається, що люди зазвичай споживають надмірно. Купують не завжди те що їм потрібно, і скільки вони можуть використати.

✅Від їжі (на яку ми виділяємо щонайменше 40% вартості щомісячного доходу) і до одягу та технічного обслуговування, побутової техніки, яка є в тренді.

✅Ми, люди, просто витрачаємо гроші, які ми заробляємо, не зажди розуміємо як використовувати їх в набагато вигіднішому плані в довгостроковій перспективі.

♻️На жаль, сумна правда полягає в тому, що кожен з нас щодня виробляє від 1 до 2 кг відходів. Зменшуючи покупки ми зменшимо кількість, що надходить на сміттєзвалище.

♻️Ми значно скорочуємо споживання паперу і усуваємо нескінченні черги в магазинах оплачуючи наші комунальні послуги, покупку товарів в Інтернеті. Також квитки на літак, квитки на шоу та інші події – це також розумний спосіб захисту навколишнього середовища.

♻️Замість того, щоб купувати три мішки в супермаркеті кожен раз, краще мати великий і міцний, який потрібно використовувати кожен раз. Це також економія!!!

♻️Каву краще пити зі своєї термо-кухлі! Купуйте чай у великих коробках замість малениких пакетиків!!

✅Важливо уникати використання пластику, оскільки сьогодні він розглядається як один із найбільш забруднюючих матеріалів, через надзвичайно повільне його біологічне розкладання.

✅Безумовно, спосіб життя ЕКО передбачає багато аспектів, але найважливішим є бажання та зусилля, і поступово ми зможемо вести життя у гармоніі з оточенням.