Моє екосвідоме життя “ECO SKILLS” урок 18

10 способів привчити дітей піклуватися про екологію
 Замінюємо одноразове багаторазовим там, де це можливо.

 Завантажуємо замість того, щоб купувати нові книги.
Читати онлайн дешевше, зручніше і заради цього не потрібно знищувати дерева.

 Просимо гостей не дарувати китайські пластикові іграшки.
Замість цього краще подарувати не нову, але класну і довговічну іграшку. Дітям років до 6 абсолютно все одно, нова це іграшка чи ні – головне, що вона їм подобається!

 Беремо в магазин полотняну сумку.
Кількість пластикових пакетів вже перевищує всі можливі межі.

 Намагаємося купувати місцеві продукти.
Є таке поняття food miles – воно включає в себе витрати, які йдуть на те, щоб продукт дійшов з країни виробництва до нашого столу. А значить те, що було створено у нас під боком, забрало на себе менше ресурсу – палива, електрики і іншої енергії.

 Намагаємося купувати продукти з мінімальною кількістю упаковки.
Тільки подивіться, скільки пластика витрачається на упаковку їжі. У кожній коробочці, оберненої пластиком, п’ять батончиків, І кожен також обгорнутий пластиком. Божевілля!
 Намагаємося їсти менше м’яса.
Не обов’язково зовсім від нього відмовлятися, але краще скоротити споживання в міру можливостей. Вирощування тварин на забій є однією з найбільших причин глобального потепління. Крім того, заради вирощування сільськогосподарських культур на корм худобі вирубуються величезні ділянки лісів, гинуть дикі тварини.
Намагаємося освоювати розумне споживання.
Спочатку ми привчаємо дітей кидатися на кожну яскраву пластикову іграшку, а потім самі ж лаємо їх за бардак в дитячій. Чи не краще купити один дорогий гарний набір дерев’яної їжі або якісний конструктор або ляльку, у якої не відваляться руки на наступний же день?

Здається, пора почати це контролювати.
Та пам’ятаємо⚠️, що головний метод навчання — ваш власний приклад!!!