Моє екосвідоме життя “ECO SKILLS” урок 7

✅Вода – елемент, без якого не з’явилася б життя на Землі. Людський організм, як і все живе, не може існувати без живильної вологи і складається на 3/4 з води.

✅Вимоги до якості води дозволяють убезпечити людей від хвороботворних бактерій і вірусів, тому увага до її якості – важливе завдання кожного жителя планети, яка думає про своє здоров’я і довголіття.

✅18 вересня, починаючи з 2003 року, за ініціативи Американського фонду чистої води відзначається екологічне свято – Всесвітній день моніторингу води, або Всесвітній день моніторингу якості води (World Water Monitoring Day).

✅Цей День став глобальною інформаційно-освітньої програмою, що проводиться за підтримки Федерації водного середовища (Water Environment Federation, WEF) і Міжнародної водної асоціації (International Water Association, IWA), та спрямована на підвищення обізнаності суспільства про проблеми водних ресурсів планети, про важливість захисту їх від забруднення, й надає можливість кожному прийняти участь у проведенні базового моніторингу стану місцевих водойм.