Рубрика: “Еко-поради!!!”

Ми пропонуємо Вам зробити натуральний засіб для чищення! Екологічно, нетоксичний, своїми руками.Більшість чистячих продуктів з магазину містять токсичні хімікати, які можуть завдати шкоди вашому здоров’ю, викликати роздратування на шкірі або навіть отруєння у дітей.

Рецепт дуже простий:

Візьміть старий пульверизатор і наповніть його на 1/2 звичайним столовим оцтом і на 1/2 водою; Додайте кілька крапель ефірного масла, перемішайте; Готово!

Таким засобом можна очищати сантехніку від вапняного нальоту та іржі, чистити вікна і дзеркала, прибирати цвіль або мити холодильник.Щоб домогтися більш сильного очищуючого ефекту, можна збільшити пропорцію оцту або додати пару крапель засобу для миття посуду.

Гель для миття посуду з соди і перекису водню:Вам знадобиться: вода, сода, перекис, пляшка з розпилювачем.Спосіб приготування: в 180 мл окропу розчиніть по 2 ст. л. соди і перекису. Засіб готовий, перелийте його в пляшку.

Лимонний гель для посуду:

Вам знадобиться: вода, господарське мило, гліцерин, лимон, горілка.Спосіб приготування:Розтопіть в 1 ст. гарячої води стружку господарського мила – збийте суміш до піни.Додайте туди 25 г гліцерину, сік з половинки лимона і 1 ч. Л. горілки, паралельно збиваючи.Дайте охолонути.

Готово, ви чудові!

Самоізоляція вчить нас бути екосвідомими та економними!!