Цікава та жвава дискусія з питань регіональноі політики за участю Дмитра Живицького, першого заступника міністра розвитку громад та територій України.

Всеукаінська нарада з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики почала свою роботу у місті Львів (19-20 грудня 2019).

«Розвиток та єдність, орієнтовані на людину» під таким гаслом буде впроваджуватися нова державна стратегія регіонального розвитку на 2021-2027.

Розширену презентацію проекту державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки зробила Олена Бойко, генеральний директор Диреторату регіонального розвитку Мінрегіону.

У пріоритеті діяльності нового Уряду – утвердження євопейських цінностей – забезпечення дотримання прав людей, розвиток демократії, високий рівень життя та безпечне середовище для усіх громадян незалежно від місця проживання.

Фокус нової стратегії направлений на певні плани дій у відповідних територіях, тобто спрямування державних ресурсів буде відбуватися з урахуванням секторально-територіального підходу.

Сподіваємось, що питання українського Дунайського регіону (за басейновим принципом – Одеська, Чернівецька, Закарпатська та Івано-Франківська області) також знайдуть своє місце в одному з найваживіших документів стратегічного розвитку.